"Tymoteusz i psiuńcio"

Opublikowano: niedziela, 09, listopad 2014 Kinga J.

"Już przedstawienie się zaczyna

właśnie rozsuwa się kurtyna

niech każdy słucha i niech patrzy...."

Te słowa w pełni odzwierciedlają atmosferę skupienia na przedstawieniu pt: "Tymoteusz i psiuńcio" w wykonaniu aktorów z Teatru "Balbina".
Otwarte buzie, uśmiechy towarzyszyły dzieciom w trakcie spektaklu. Zainteresowanie oraz emocje wzrosły, gdy na scenie pojawił się nowy bohater "czarny piesek". Dzieci współczuły pieskowi i wzruszyły się gdy nie mógł zamieszkać z rodziną niedźwiadków. Przedszkolaki z empatią reagowały na los pieska bohatera i emocjonalnie przeżywały kolejne sceny teatrzyku z udziałem małego niedźwiadka i jego taty. Nieprzerwane oklaski były wyrazem podziękowania dla wspaniałej gry aktorów teatrzyku.
Mamy nadzieję na kolejne spotkania z aktorami i nowymi bohaterami, realizując w tak ciekawy sposób wychowanie przez sztukę.