Opublikowano: środa, 26, listopad 2014 Kinga J.

25 listopada uroczyście obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie przedszkolaki przyniosły swoje ukochane pluszowe miśki i wspólnie z nimi oglądały krótki występ przygotowany przez starszaki i średniaki młodsze. Misiowe wierszyki przeplatały się z misiowymi piosenkami. Na koniec dzieci otrzymały słodkie „co nieco”  i mrucząc z zadowoleniem świętowały dalej…

W tym dniu odbyło się również podsumowanie już V. edycji międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „Mój Miś”. Komisja konkursowa wyróżniła prace z następujących będzińskich placówek: Przedszkola Miejskiego nr 4, Przedszkola Miejskiego nr 5, Przedszkola Miejskiego nr 6, Przedszkola Miejskiego nr 9, Przedszkola Miejskiego nr 14 oraz z Przedszkola Miejskiego nr 8. Gratulujemy!

Ekspozycji prac nadesłanych z wielu będzińskich placówek przedszkolnych i szkolnych towarzyszyła niemniej ważna wystawa dzieł przygotowanych na rodzinny konkurs plastyczny "Nasz Miś". Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom, babciom, siostrom i braciszkom naszych przedszkolaków. Jesteście misiowo fantastyczni!!! :)