OGŁOSZENIE - WYCIECZKA!!!

Opublikowano: środa, 27, maj 2015 Kinga J.

Plan dnia 29.05.2015 r.(piątek) na wycieczkę autokarową

do skansenu w Chorzowie:

• Wyjazd dzieci po śniadanku i odpoczynku oraz zaplanowanym przeglądzie technicznym autokaru przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie .

• Dzieci przyprowadzamy jak co dzień do przedszkola.

• Prosimy ubrać dzieci stosownie do aury pogodowej /na cebulkę/

w wygodne obuwie, strój sportowy.

• Wszystko co dzieci będą w tym dniu jadły i piły / prowiant ,napoje, słodkości/ zapewnia przedszkole, nie dajemy dzieciom absolutnie nic!

A my gwarantujemy, że nikt nie będzie głodny ani spragniony.

• Planowany powrót z wycieczki w godz. :  15.30-16.00  w zależności od sytuacji na trasie przejazdu z Chorzowa do Będzina.

• Dzieci wejdą najpierw do przedszkola, po odliczeniu, systematycznie mogą być zabierane przez rodziców .

• W przypadku opóźnień czy innych zmian kontaktować się można z nami przez przedszkole, jeden z pracowników przedszkola będzie w budynku do czasu naszego powrotu / tel. przedszkola 32 267 47 04 /.